Продавець Аква Эстетик розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
61 відгук
Все для бассейнов от компании "Аква Эстетик"
+380503559441
+380503559441
+380980526886

Засоби для регулювання рівня рН

Рівень pH пов'язано безліч явищ не тільки в житті людини, але і в самій природі. Приміром, деякі види риб можуть жити тільки у воді, де рівень рн не нижче 5,5 і не вище 10. А ось організм людини менш чутливий до рівня pH. Ми засвоюємо їжу з різними значеннями рн. Знаменита Кока-Кола має pH в 2,3 одиниці – це по суті практично кислота, а томатний сік 4,0 pH. Питна вода виходить з під крана в міських квартирах в діапазоні від 5,5 до 10. У кожній країні показник pH води різний, але знаходиться під суворим наглядом з боку компетентних органів.

Привести в норму pH в басейні є основним завданням. Причому встановити оптимальний pH необхідно ще до моменту використання дезінфікуючих засобів, зокрема хлору. Норма pH для басейнів – 7,2-7,6 одиниць. Щоб точно знати про рівень pH, необхідно використання спеціального приладу – тестера. У продажу є таблеткові, індикаторні, краплинні і електронні. При занадто підвищеному значенні рівня рн у басейні (понад 7,6 одиниць) вода вважається надмірно лужний. В результаті після купання може з'явитися шкірний свербіж, висип, подразнення слизових оболонок. При цьому високий рівень pH призводить до зниження дії дезінфікуючих засобів. Підсумком може бути дискомфорт під час водних процедур, а також необхідність використання деззасобів в набагато більшому обсязі, ніж зазвичай.

При занадто низькому рівні рн (нижче 7,2) вода в басейні вважається кислотною. Вода з таким показником буде активно руйнувати поверхню басейну і металеві частини обладнання для басейну.

Щоб відрегулювати pH води використовуються спеціальні засоби, що підвищують або знижують рн у воді. Якщо рівень pH підвищений або підвищений, то слід обов'язково його відрегулювати.Не варто закривати очі на цей показник, адже саме від нього залежить комфорт і задоволення від водних процедур в басейні.